Szkoła Podstawowa nr 1
w Ustce

JEDYNKA
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

II POWIATOWA GALA SPORTU SZKOLNEGO 2022/2023, CZYLI PODSUMOWANIE XXIV POWIATOWEJ OLIMPIADY DZIECI I MŁODZIEŻY

Podczas uroczystego podsumowania finału XXIV Powiatowej Olimpiady Dzieci i Młodzieżyzorganizowanego w Szkole Podstawowej nr 2 w Ustce nagrodzono sportowców, którzy w klasyfikacji punktowej uzyskali najwyższe wyniki. Wyróżniono i nagrodzono również najlepszych zawodników,którzy odnieśli sukces na szczeblu wojewódzkim.

Nella Dziuba, uczennica naszej szkoły, została nagrodzona przez Szkolny Związek Sportowy w Słupsku za zdobycie dwóch srebrnych medali wfinale wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w biegu na 80m p.pł i 300m p.pł.

Serdecznie gratulujemy!

Lucyna Kuklińska – Nurkowska

Skip to content