Szkoła Podstawowa nr 1
w Ustce

JEDYNKA
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

PIKNIKOWY DZIEŃ DZIECKA

Tegoroczny Dzień Dziecka uczniowie klasy 4a spędzili nietypowo, bo na szkolnej trawie. To tu czwartoklasiści zorganizowali niezwykły piknik z wieloma atrakcjami.

Była zabawa z wielbłądem Karolkiem, który sprawdzał, czy dzieci znają swoje imiona i potrafią powtórzyć z pamięci ich kolejność… Kolorowa chusta, dzięki której uczniowie ćwiczyli współpracę zespołową, koordynację ruchów, spostrzegawczośćoraz szybkość. Gry planszowe, bańki mydlane, zbijak, koszykówka, piłka nożna, szybowce… i wiele innych zabaw. Były też słodkości, a na deser dla wszystkich przepyszna pizza.

Uśmiech, radość, beztrosko spędzony czas… – bo taki właśnie powinien być każdy Dzień Dziecka.

Skip to content