Szkoła Podstawowa nr 1
w Ustce

JEDYNKA
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

PIKNIKOWY DZIEŃ DZIECKA

Tegoroczny Dzień Dziecka uczniowie klasy 4a spędzili nietypowo, bo na szkolnej trawie. To tu czwartoklasiści zorganizowali niezwykły piknik z wieloma atrakcjami.

Była zabawa z wielbłądem Karolkiem, który sprawdzał, czy dzieci znają swoje imiona i potrafią powtórzyć z pamięci ich kolejność… Kolorowa chusta, dzięki której uczniowie ćwiczyli współpracę zespołową, koordynację ruchów, spostrzegawczośćoraz szybkość. Gry planszowe, bańki mydlane, zbijak, koszykówka, piłka nożna, szybowce… i wiele innych zabaw. Były też słodkości, a na deser dla wszystkich przepyszna pizza.

Uśmiech, radość, beztrosko spędzony czas… – bo taki właśnie powinien być każdy Dzień Dziecka.

Skip to content