Szkoła Podstawowa nr 1
w Ustce

JEDYNKA
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Wycieczka klas pierwszych

W ostatnią sobotę uczniowie klas IA i IB wraz z wychowawczyniami Panią Anną Jaskulską oraz Panią Kariną Werrą wzięli udział w pierwszej wspólnej wycieczce do Teatru Tęcza w Słupsku. Dodatkową atrakcją było to, że dzieci podróżowały pociągiem. Nasze pierwszaki wsiadły do pociągu na stacji głównej Ustka i wysiadły na stacji głównej Słupsk, skąd wyruszyły w kierunku Teatru Tęcza. Po drodze wychowawczynie przybliżyły dzieciom nieco informacji na temat najważniejszych, mijanych po drodze atrakcji Słupska (Dworzec PKP, ul. Wojska Polskiego, pomnik Henryka Sienkiewicza, Słupski Tramwaj, budynek Kościoła Mariackiego). Po tym krótkim zwiedzaniu miasta, dzieci z dużą przyjemnością obejrzały spektakl pt. „Ignatek szuka przyjaciela”, po czym wyruszyły w drogę powrotną w kierunku Dworca PKP. Swoją podróż zakończyły około godziny 13 na Dworcu Głównym w Ustce, gdzie czekali na nich stęsknieni rodzice.

Skip to content