Szkoła Podstawowa nr 1
w Ustce

JEDYNKA
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Wyniki konkursu – Robot Codinek!

Konkurs na najciekawsze przebranie za naszą maskotkę projektową, robota „Codinka” został rozstrzygnięty. Uczniowie Jedynki jak zawsze wykazali się dużymi zdolnościami plastycznymi, wyobraźnią  i kreatywnością. Wasze pomysły bardzo podobały się jury, a decyzja, kto powinien wygrać była bardzo trudna.

W kategorii klas I-III nagrody otrzymują:

  • Iga Kowalczyk kl. Ia
  • Filip Cur kl. Is

W kategorii klas IV-VIII

  • Klaudia Dzedzej kl. IV ms
  • Julia Sobków i Lara Sulima kl. Va i Vc
  • Igor Milewski kl. VIa

Wyróżnienia otrzymują:

  • Maria Shepelenko kl. Vc
  • Kornelia Sierzputowska kl.VIIc
  • Sophie Gradecki kl. VIIb
  • Zuzanna Lewandowska kl. VIId

Wszyscy wymienieni uczniowie otrzymają nagrody ufundowane przez JUMP2SKY Park Trampolin Słupsk, Kino Delfin Ustka oraz restaurację „Laguna Marine Food &Drink” 9 czerwca podczas wizyty nauczycieli ze szkół partnerskich biorących udział w projekcie Erasmus+ „Coding is Fun!”.

Gratulujemy!

Skip to content