Szkoła Podstawowa nr 1
w Ustce

JEDYNKA
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce otrzymała dotację na zakup książek do biblioteki szkolnej z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Miło nam poinformować, że w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa dotyczącego wspierania w latach 2021-2025 organów prowadzących szkoły w zakresie rozwijania zainteresowań uczniów przez promocję czytelnictwa dzieci i młodzieży nasza szkoła otrzymała w roku 2021 środki finansowe na zakup książek oraz nagród czytelniczych. W ramach dofinansowania do biblioteki szkolnej zakupiono 540 lektur, 7 audiobooków oraz 122 książki będących  nagrodami  dla uczniów biorących udział w działaniach promujących czytelnictwo.

Skip to content