Szkoła Podstawowa nr 1
w Ustce

JEDYNKA
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Nawigacja w Przyszłość, czyli lekcje z klimatem w SPN.

21 września klasy czwarte wzięły udział w nietypowej lekcji w ramach projektu realizowanego przez Słowiński Park Narodowy.

Głównym celem projektu jest realizacja bloku programowego „Nawigacja w Przyszłość, czyli lekcje z klimatem w SPN”, którego zamierzonym efektem jest zwiększenie świadomości ekologicznej i odpowiedzialności za stan środowiska naturalnego uczestników zajęć poprzez wskazanie zagrożeń dla zasobów naturalnych w oparciu o potencjał edukacyjny Słowińskiego Parku Narodowego.

Jest to uzupełnienie oferty edukacyjnej, która realizowana jest w muzeum SPN w Czołpinie.

Uczniowie obejrzeli eksponaty w muzeum przyrodniczym, które przybliżyły im faunę i florę Morza Bałtyckiego. Brali aktywny udział w zajęciach prowadzonych przez pracowników Parku Słowińskiego. W ramach projektu dzieci otrzymały pakiet pomocy dydaktycznych do wykorzystania w domu i w szkole.

Skip to content