Szkoła Podstawowa nr 1
w Ustce

JEDYNKA
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Rzucam wszystko i… czytam

„Rzucam wszystko i …czytam” to już kolejna, przeprowadzona w naszej szkole, akcja czytelnicza. Na sygnał dzwonka nauczyciele przerwali zajęcia i przez 20 minut czytali uczniom fragmenty książek. Czuć już zapach zbliżających się wakacji, zatem była to lektura lekka i przyjemna, która zachęcała do przygody z książką w czacie letniego wypoczynku. Przez ten krótki moment uczniowie oderwali się od nauki i zrelaksowali, słuchając ciekawych opowieści, poznając interesujących bohaterów oraz ich przygody. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród uczniów, a także nauczycieli.

Głośne czytanie bardzo spodobało się młodym czytelnikom, niektórzy już zadeklarowali, że na pewno sięgną po książkę, której fragment usłyszeli w czasie lekcji. Życzymy więc wszystkim ciekawej lektury, a także miłych wakacji z najlepszym przyjacielem – książką! Do zobaczenia w bibliotece.

Skip to content