Szkoła Podstawowa nr 1
w Ustce

JEDYNKA
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Dzień Ziemi w klasie 6a

Uczniowie klasy 6a mieli okazję uczestniczyć w ekologicznym spacerze zorganizowanym z okazji Dnia Ziemi. Podczas tej wyjątkowej wyprawy, pod opieką nauczycieli, dzieci miały możliwość nie tylko cieszyć się pięknem przyrody, ale także poznać jej tajniki i dowiedzieć się, jak dbać o naszą planetę.
Spacer został wzbogacony o różnego rodzaju zagadki ekologiczne, które nie tylko rozbudzały ciekawość uczniów, ale też edukowały na temat zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska. To niezwykłe doświadczenie nie tylko rozwijało świadomość ekologiczną uczniów, ale również integrowało ich w działaniu na rzecz naszej planety.

Skip to content