Szkoła Podstawowa nr 1
w Ustce

JEDYNKA
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Zawody Pływackie z okazji Narodowego Święta Niepodległości

11 listopada w Hotelu Grand Lubicz w Ustce z okazji Narodowego Święta Niepodległości odbyły się zawody pływackie pod patronem Rektora Uniwersytetu Pomorskiego w Słupsku. Organizatorem imprezy było Usteckie Towarzystwo Pływackie „AQUA”.

Zawody cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Na starcie stanęło 80 pływaków z powiatu słupskiego w wieku od 6 do 15 lat.

Naszą szkołę reprezentowało aż 30 zawodników. Każdy z nich otrzymał pamiątkowy medal. Zdobywcom I miejsc zostały wręczone statuetki. Maskotki ufundował Prezes Uzdrowiska „Ustka” – pan Łukasz de Lubicz-Szeliski.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy! Życzymy dalszych sukcesów!

Opiekun
Izabela Firkowska

Skip to content