Szkoła Podstawowa nr 1
w Ustce

JEDYNKA
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Mistrzostwa Ustki w Halowej Piłce Nożnej

8 listopada na hali sportowej ZSOiT przy ul. Bursztynowej w ramach Igrzysk Dzieci 2011 i mł. Miejskiej Olimpiady Młodzieży odbyły się zawody w halowej piłce nożnej. Chłopięca reprezentacja naszej szkoły rozegrała spotkania z drużynami SP 3 i SP 2 w  Ustce, odnosząc dwa zwycięstwa (5:3 z SP 2 oraz 3:1 z SP 3).

Chłopcy grali w składzie: Piotr Dudzik, Mikołaj Sawczuk, Milan Bartnik, Oliwier Kaczmarek, Jan Król, Michał Piechowiak, Antoni Szymczak, Artem Adambaiev, Jakub Dudek, Wojciech Urbański, Konrad Zarębski, Paweł Nikodemski.

 30 listopada nasi uczniowie będą reprezentować Ustkę na Finałach Powiatowych w Halowej Piłce Nożnej. Gratulacje dla zawodników i nauczycieli wychowania fizycznego.

Lucyna Kuklińska – Nurkowska

Skip to content