Szkoła Podstawowa nr 1
w Ustce

JEDYNKA
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

RUSZ GŁOWĄ – INNOWACJA PEDAGOGICZNA

Dobra pamięć, czy szerzej mówiąc, sprawny umysł – to klucz do sukcesu w nauce. W ciągu roku szkolnego, w każdą środę, uczniowie klas II rozwijali swoje umiejętności w zakresie technik pamięciowych. Usprawniali pamięć świeżą i trwałą, spostrzegawczość, koncentrację, poszerzali wyobraźnię.
Na zajęciach nie brakowało rymowanek, kreatywnych zabaw, zagadek. Uczniowie ciężko pracowali i zażywali masaży relaksacyjnych. Tworzyli łańcuszki pamięciowe i nauczyli się poruszać po tablicach lokalizacyjnych. Nauka przyniosła niewymierne efekty, które dzieci zaprezentowały na spotkaniu podsumowującym z rodzicami.

Skip to content