Szkoła Podstawowa nr 1
w Ustce

JEDYNKA
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

NOCKA W SZKOLE -8b

2 czerwca szkolne mury tętniły śmiechem również długo po zakończeniu szkolnych zajęć. Tego dnia bowiem uczniowie klasy 8 b postanowili nocować w szkole. Wszyscy stawili się z karimatami, śpiworami i poduszkami. Uczniowie zabrali ze sobą ulubione gry planszowe, a także wielkie przytulanki do poduszki i dużo jedzenia. Podczas nocnego pobytu, uczniowie: jedli pizzę, tańczyli Makarenę i Belgijkę, śpiewali piosenkę Solo, chłopcy wykonali pokaz mody, bawili się w chowanego z latarkami w dłoniach.
Podczas szkolnego nocowania nie zabrakło popisu uczniowskich talentów.

Opracowała
Izabela Firkowska
Agnieszka Babieracka

Skip to content