EKO-SURVIVAL KLAS CZWARTYCH

W sobotę 11 września klasy czwarte z naszej ‘Jedynki” wzięły udział w zajęciach integracyjnych organizowanych przez pana Adama „Kubę” Jakubowskiego. Zajęcia survivalowe bardzo podobały się wszystkim uczestnikom. Uczniowie uczyli się jak rozpalić ogień bez użycia zapałek oraz jak zbudować szałas, który ma nas chronić przed zimnem i deszczem.

Przejście przez ciemny bunkier wywołało wielkie emocje, ale po wyjściu wrażenia uczniów były opisywane jako pasjonujące i ekscytujące.

Dzieci miały też szansę sprawdzić swoje umiejętności strzeleckie. Niektórzy trafiali w sam środek tarczy!

Survival zakończył się przejściem przez bagna, po którym kąpiel w morzu okazała się konieczna. I ta część zajęć podobała się większości uczniom najbardziej.

Celem zajęć była  integracja klas. Była to jednak również doskonała okazja do zapoznania się z nadmorską fauna i florą.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć, która jest dowodem naszej dobrej zabawy. Polecamy innym!