Szkoła Podstawowa nr 1
w Ustce

JEDYNKA
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Dzień Ziemi

Drodzy Uczniowie, wielkimi krokami zbliża się Dzień Ziemi (ang.Earth Day), różne akcje prowadzone corocznie wiosną, których celem jest promowanie postaw proekologicznych w społeczeństwie. Nie wyobrażamy sobie, żeby Dnia Ziemi w Naszej Szkole mogło zabraknąć. Jeśli nie jest Tobie obojętny los Naszej Ziemi to włącz się do akcji i wykonaj jakąś działalność na rzecz przyrody np: posprzątaj swój ogródek, balkon, posadź kwiatki, posprzątaj plażę lub las ze swoimi rodzicami, rodzeństwem, segreguj śmieci, zrób wiosenne porządki w swoim otoczeniu, może masz inne propozycje, chętnie się z nami podziel. Czekamy również na Wasze fotografie z tych działań, umieścimy je na stronie szkoły w sprawozdaniu z Dnia Ziemi. Zachęcamy Was do udziału w akcji.

Zdjęcia przedstawiające Wasze działania i zaangażowanie w akcję z okazji Dnia Ziemi, szczególnie ze spacerów nad morzem zostaną umieszczone również w projekcie Erasmus + ” SNIPI” , który promuje tematykę ochrony mórz i oceanów oraz rozwija wśród uczniów poczucie odpowiedzialności za nasze morskie środowisko.

Zdjęcia można przesyłać do Joanny Borkowskiej na czacie w MS Teams do 23.04.2021r.

Skip to content