Szkoła Podstawowa nr 1
w Ustce

JEDYNKA
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Dzień Ziemi

Drodzy Uczniowie, wielkimi krokami zbliża się Dzień Ziemi (ang.Earth Day), różne akcje prowadzone corocznie wiosną, których celem jest promowanie postaw proekologicznych w społeczeństwie. Nie wyobrażamy sobie, żeby Dnia Ziemi w Naszej Szkole mogło zabraknąć. Jeśli nie jest Tobie obojętny los Naszej Ziemi to włącz się do akcji i wykonaj jakąś działalność na rzecz przyrody np: posprzątaj swój ogródek, balkon, posadź kwiatki, posprzątaj plażę lub las ze swoimi rodzicami, rodzeństwem, segreguj śmieci, zrób wiosenne porządki w swoim otoczeniu, może masz inne propozycje, chętnie się z nami podziel. Czekamy również na Wasze fotografie z tych działań, umieścimy je na stronie szkoły w sprawozdaniu z Dnia Ziemi. Zachęcamy Was do udziału w akcji.

Zdjęcia przedstawiające Wasze działania i zaangażowanie w akcję z okazji Dnia Ziemi, szczególnie ze spacerów nad morzem zostaną umieszczone również w projekcie Erasmus + ” SNIPI” , który promuje tematykę ochrony mórz i oceanów oraz rozwija wśród uczniów poczucie odpowiedzialności za nasze morskie środowisko.

Zdjęcia można przesyłać do Joanny Borkowskiej na czacie w MS Teams do 23.04.2021r.

Skip to content