Szkoła Podstawowa nr 1
w Ustce

JEDYNKA
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

GODZINY DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI

w roku szkolnym 2022/2023

aktualizacja: 04.12.2022r.

Lp.

Nauczyciel

Dzień tygodnia

godzina

Miejsce zajęć

1.

Arcimowicz Beata

wtorek

13.30 – 14.30

s.33

2.

Babieracka Agnieszka

piątek

12.30 – 13.30

s.36

3.

Bakinowska Joanna

wtorek

8.00 – 9.00

czytelnia

4.

Beyga Wojciech

środa

9.40 – 10.40

Blok sportowy

5.

Błądkowska Iwona

środa

13.30 – 14.30

s. 33

6.

Borkowska Joanna

poniedziałek

wtorek

7.30 – 8.00

7.30 – 8.00

PN

PN

7.

Borysiewicz Krzysztof

czwartek

12.25 – 13.25

s. 30

8.

Bratasz Małgorzata

wtorek

środa

12.40 – 13.10

13.35 – 14.05

s. 5

s.5

9.

Dragan Dorota

czwartek

12.30-13.30

s.38

10.

Firkowska Izabela

poniedziałek

9.40 – 10.40

Blok sportowy

11.

Foksińska Lidia

piątek

9.50 – 10.50

s. 11

12.

Gierszewska Małgorzata

wtorek

17.30 – 18.30

s. 44

13.

Grześ Dorota

piątek

7.50 – 8.50

s.40

14.

Holak Monika

poniedziałek

środa

11.40 – 12.10

9.00 – 9.30

s. 34

s. 34

15.

Hyńko Luba

wtorek

15.00 – 16.00

świetlica

16.

Jaskulska Anna

środa

czwartek

7.05 – 7.35

7.05 – 7.35

s. 12

s.12

17.

Kaczmarek Emilia

czwartek

10.00 – 11.00

s. 17

18.

Kamińska Teresa

środa

9.00 – 9.30

s.30

19.

Kołaczek Danuta

poniedziałek

8.45 – 9.45

Blok sportowy

20.

Komorowska Kamila

poniedziałek

13.25 – 14.25

s.40

21.

Kozłowska Krystyna

wtorek

13.30 – 14.00

czytelnia

22.

Krawczyk Katarzyna

środa

9.00 – 10.00

świetlica

23.

Kuklińska-Nurkowska Lucyna

środa

11.30 – 12.30

Blok sportowy

24.

Bogumiła Lenard

wtorek

12.30 – 13.00

14.30 – 15.00

Gabinet dyrektora

25.

Majchrzak Aurelia

wtorek

11.40 – 12.40

s. 17

26.

Malinowska Marta

wtorek

13.30 – 14.30

s. 14

27.

Malkowska Jadwiga

środa 

9:00– 9.30

s. 11

28.

Marciniak Lilla

czwartek

9:40-10:40

Gimnastyka korekcyjna

29.

Markowska Agnieszka

piątek

9.00 – 10.00

świetlica

30.

Masłowska Magdalena

czwartek

12.25 – 13.25

s. 17

31.

Mirańska Edyta

czwartek

piątek

13.30 – 14.00

13.00 – 13.30

s. 44

s.44

32.

Moralewicz Elżbieta

poniedziałek

piątek

13.35 – 14.05

9.00 – 9.30

s.45

s.40

33.

Nowaczyk Anna

wtorek

środa

7.30 – 8.00

14.20 – 14.50

s. 27

s.27

34.

Pac Małgorzata – Siostra Dominika

wtorek

17.00 – 18.00

s. 43

35.

Pietrzyk Ewelina

poniedziałek

piątek

7.30 – 8.00

7.30 – 8.00

PN

PN

36.

Salachna Stefania

wtorek

11.30 – 12.30

s.34

37.

Siemaszko-Kaszuba Iwona

wtorek

11.40 – 12.40

s. 13

38.

Spiczak – Brzezińska Ewa

czwartek

8.45 – 9.45

s.30

39.

Szczucki Arnold

środa

14.30 – 15.30

s. 8

40.

Szydloch Anna

środa

10.35 –11.35

s. 30

41.

Szydloch Monika

piątek

14.00 – 15.00

czytelnia

42.

Tomaszek Małgorzata – Siostra Fazjana

czwartek

13.30 – 14.30

s. 10

43.

Troczyński Maciej

wtorek

14.30 – 15.30

Blok sportowy

44.

Wdowiarek Artur

czwartek

8.50 – 9.50

Blok sportowy

45.

Werra Janusz

środa

12.40 – 13.40

aula

46.

Werra Karina

czwartek

10.35 – 11.35

s. 11

47.

Woźniak Krzysztof

poniedziałek

wtorek

7.30 – 8.00

7.30 – 8.00

PN

PN

48.

Wróbel – Barczyńska Mirosława

piątek

11.40 – 12.40

s. 11

 

Skip to content