Szkoła Podstawowa nr 1
w Ustce

JEDYNKA
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Projekty europejskie na stałe zagościły w naszej usteckiej Jedynce. Już po raz kolejny współpracujemy z nauczycielami z zagranicznych szkół. Po wizytach partnerskich w Ustce nasi goście zawsze wyjeżdżają zadowoleni, pełni wrażeń i miłych wspomnień.

Z okazji naszego jubileuszu 50-lecia nadania szkole imienia kpt. Leonida Teligi poprosiliśmy nauczycieli, którzy byli u nas gośćmi o krótkie wypowiedzi, wspomnienia z wizyt w naszej szkole. Oto co napisali partnerzy z projektów „Postsie Wotsie”, „Wellbeen by Wellbeans”, „Coding is fun” oraz  „Seaways, Pathways of International Learning”.

PROJEKT

Potsie Wotsie

Barbara Binkert-Hug

Lukáš Jirousek

Mary Phelan

Wouter Nijs

PROJEKT

Wellbeing by Wellbeans

Pietro Falcone

Ana Cueca Piquueras

Rui Inglês

Orla McHale

Shane Mc Donagh

GALERIA

Wellbeing by Wellbeans

Skip to content