Aktualności

Pandemia zablokowała nam podróżowanie i spotkania z nauczycielami z innych państw, ale projekty europejskie w naszej szkole nadal są realizowane. Mimo nauki online nasz projekt „Coding is Fun!” rozwija się prężnie. Właśnie otrzymaliśmy z wydawnictwa świeżo wydrukowane egzemplarze czasopisma "Europa dla aktywnych" – kwartalnika beneficjentów programów edukacyjnych, a w magazynie artykuł o naszym programie "Coding is Fun!". "Programiści od małego" to tytuł artykułu, który opisuje nasze działania w projekcie ERASMUS+ promującego robotykę, astronomię, informatykę i matematykę. Oprócz opisu naszych działań, np. jak stworzyć robota?, czy wizyty szkoleniowej w Belgii, w artykule znajdziecie też zdjęcia z naszej imponującej wystawy robotów, statków kosmicznych i makiet Układu Słonecznego.
Zachęcamy do lektury, a naszych uczniów do dalszego działania, rozwijania wyobraźni, kreatywności i zdobywania umiejętności, dzięki którym w przyszłości świat stanie przed nimi otworem!