Aktualności

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce im. kpt. Leonida Teligi w Ustce ogłasza zapisy dzieci do klas pierwszych na rok szkolny 2021/2022

Harmonogram rekrutacji:

W związku z panującą sytuacją epidemiczną w kraju wszystkie czynności rekrutacyjne będą odbywały się drogą elektroniczną.

adres email : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

01.03.2021 - 31.03.2021 - składanie wniosków o przyjęcie dziecka do szkoły (wnioski można pobrać z dyżurki szkoły w godz. 8.00 - 16.00, lub na stronie szkoły www.sp1ustka.pl w zakładce rekrutacja)

do 21.04.2021 - weryfikacja wniosków

27.04.2021 - podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych-lista kandydatów dostępna będzie na stronie szkoły www.sp1ustka.pl w zakładce rekrutacja

28.04.2021 - 07.05.2021 - potwierdzenie przez rodzica kandydata woli przyjęcia w formie pisemnego oświadczenia woli, które należy pobrać w zakładce rekrutacja i odesłać drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

10.05.2021 - podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych - lista kandydatów dostępna będzie dostępna na stronie szkoły www.sp1ustka.pl w zakładce rekrutacja

 

Dokumenty niezbędne do złożenia w postępowaniu rekrutacyjnym:

- wniosek o przyjęcie kandydata do klasy pierwszej szkoły podstawowej;

- kserokopia pierwszej strony PIT rodzica/rodziców (prawnych opiekunów) za ostatni rok podatkowy lub w przypadku, jeżeli nie dokonano jeszcze rozliczenia, kserokopia pierwszej strony PIT za poprzedni rok podatkowy, potwierdzona przez Urząd Skarbowy w wersji papierowej lub wydruk elektronicznie złożonego zeznania podatkowego wraz z UPP Urzędowym Poświadczeniem Przedłożenia lub Karta Mieszkańca