Aktualności

Walentynki to wyjątkowy dzień na całym świecie, który przynosi ludziom wiele radości i uśmiechu. O tym, że jedno święto może być obchodzone na wiele różnych sposobów opowiedzieli nam nasi uczniowie. Zorganizowany przez szkołę konkurs „SŁODKIE WALENTYNKI”  cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Do organizatorów wpłynęło wiele prac, a każda z nich w niezwykle ciekawy i wyjątkowy sposób opowiadała o święcie zakochanych. Jury konkursowe miało bardzo trudne zadanie by wyłonić najlepsze prace.

Nagrodzeni zostają:

Oliwier Borysewicz z klasy VIa

za najlepszą prezentację o tradycjach walentynkowych w różnych krajach świata

 

Igor Rogala z klasy VIa

za najlepszą pracę o tradycjach walentynkowych w krajach anglojęzycznych wykonaną w języku angielskim

 

Oliwia Hryncewicz z klasy IIIb oraz Paulina Bąbelek z klasy VI a

za najlepsze zdjęcia w konkursie fotograficznym

 

Victoria Świtka z klasy VIIIb

za najlepsze logo, które jest symbolem tegorocznych Walentynek w SP1

 

Zwycięzców zapraszamy od wtorku (16.02.2021r.) do sekretariatu szkoły po odbiór nagrody!

GRATULUJEMY!!!

 

Loading ...