Aktualności

Spis treści

 ŚRODY LEKKOATLETYCZNE W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 1 W USTCE

Klub lekkoatletyczny „Jantar” Ustka we współpracy ze Szkołą Podstawową nr 1 w Ustce organizuje w każdą środę września zawody lekkoatletyczne dla najmłodszych uczniów usteckich szkół. Młodzi sportowcy klas I-III rywalizują w następujących konkurencjach: biegu na 60m, biegu na 300m, skoku w dal oraz rzucie piłeczką palantową. Najlepsi lekkoatleci otrzymują na koniec każdych zawodów drobne upominki. W ostatnim, finałowym odcinku naszych zawodów, które odbędą się 30.09.2020 roku, uczniowie będą rywalizować o tytuł najlepszego lekkoatlety i najlepszej lekkoatletki. Otrzymają pamiątkowe medale i puchary. Wszystkich bardzo cieszy ogromne zaangażowanie młodych sportowców!

Organizatorami zawodów są: Pani Emilia Kaczmarek, Pan Janusz Werra i Pan Wojciech Beyga.