Aktualności

We wtorek, 10 marca br., w usteckim Domu Kultury odbyły się miejskie eliminacje do XXXVII Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej. Do rywalizacji wśród mistrzów słowa stanęli nasi uczniowie z klas młodszych oraz starszych.

            Po wysłuchaniu wszystkich prezentacji konkursowych jury postanowiło przyznać:

  • w kategorii klas I-III – 2 miejsce Alicji Pryczkowskiej;
  • w kategorii klas IV-VI – 1 miejsce ex aequo Aleksandrze Wiśniowskiej oraz Igorowi Rogali, a miejsce 3 – Janowi Wiśniowskiemu;
  • w kategorii klas VII -VIII – wyróżnienie Kacprowi Maciejukowi.

            Do eliminacji rejonowych w OT Rondo w Słupsku jury zakwalifikowało z naszej szkoły Aleksandrę Wiśniowską oraz Igora Rogalę. Prezentacje recytatorów odbędą się 27 kwietnia o godz. 10.00. Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia!