Aktualności

13 grudnia w naszej szkole gościliśmy niezwykłych artystów. W tym dniu odbył się świąteczny kiermasz zorganizowany przez członków Warsztatów Terapii Zajęciowej Polskiego Związku Niewidomych w Słupsku. Miał on na celu finansowe wsparcie słupskiej placówki oraz ukazanie szkolnej społeczności prac wykonanych przez osoby niepełnosprawne.

W ofercie sprzedaży znalazły się niepowtarzalne, własnoręcznie wykonane ozdoby bożonarodzeniowe. Każdy mógł zakupić za niewielkie pieniądze przepiękne bombki, stroiki, zawieszki, choineczki, aniołki czy magiczne skrzaty.

Kiermasz cieszył się wielkim zainteresowaniem, zarówno wśród uczniów, jak i pracowników naszej szkoły. Z niecierpliwością wszyscy oczekują na kolejne odwiedziny wyjątkowych rękodzielników, tym razem przed świętami wielkanocnymi.