Aktualności

13 grudnia 2019 r. w Urzędzie Miasta w Ustce odbyła się uroczystość wręczenia nagród XI edycji konkursu CHOINKA RATUSZOWA pod hasłem ”Mistrzowie origami”. Zadaniem uczestników było własnoręczne wykonanie oryginalnych ozdób i dekoracji świątecznych.

W uroczystości udział wzięli m.in.: Burmistrz Ustki Jacek Graczyk, Przewodniczący Rady Miasta Jacek Maniszewski, Dyrektor Domu Kultury Aldona Staszewska-Klimek, sekretarz Paulina Kamińska oraz organizatorka konkursu - Dorota Paściak, animatorka kultury i opiekunka Pracowni Plastycznej „Pod dachem”.

Uczniowie uczęszczający do naszej szkolnej świetlicy, Antoni Szymczak, Klaudia Dzedzej oraz Dominika Baj, w ramach tego konkursu wykonali trzy papierowe zawieszki przestrzenne techniką origami. Ozdobiły one bożonarodzeniową choinkę znajdującą się w sali obrad usteckiego Ratusza.

Za piękne wykonanie, zaprezentowane umiejętności i talent plastyczny jury konkursu przyznało wychowankom naszej świetlicy III miejsce. Dzieci otrzymały dyplomy, słodycze i upominki.

Gratulujemy!