Aktualności

14 listopada Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Słupsku ogłosiło wyniki konkursu plastycznego pod nazwą „Szczęśliwa rodzina bez przemocy”. Konkurs zorganizowano w ramach projektu „Przemocy mówimy NIE” finansowanego ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

            Na konkurs wpłynęło 181 prac plastycznych w trzech kategoriach wiekowych. Jury w składzie: Urszula Dąbrowska – Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, Emilia Woźniak – kierownik zespołu ds. rodzinnej pieczy zastępczej Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, Magdalena Jurek – specjalista pracy z rodziną, Beata Szmaglik-Michułka – starszy pracownik socjalny, postanowiło przyznać 9 nagród oraz 15 wyróżnień. Komisja brała pod uwagę zgodność z tematem, walory artystyczne, estetykę pracy, ciekawe i twórcze ujęcie tematu przewodniego.

            Nagrodę w kategorii dzieci urodzonych w latach 2010 - 2009 otrzymał uczeń naszej szkoły - Jakub Pertkiewicz. Wśród wyróżnionych uczestników konkursu znaleźli się: Liliana Tumanowicz, Małgorzata Czulak oraz Viktoria Świtka.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

konkurs plastyczny2 konkurs plastyczny1