Aktualności

Uczniowie usteckiej „Jedynki” od lat biorą udział w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „FOX” pod patronatem naukowym Instytutu Filologii Angielskiej oraz Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie i co roku odnoszą w nim sukcesy potwierdzając swoje umiejętności językowe. W tym roku do konkursu przystąpiło 42 uczniów z naszej szkoły z klas III-VIII. Aż siedem osób uzyskało wynik bardzo dobry lub dobry, co oznacza miejsca II i III w kraju. Oto wyróżnieni uczniowie:

- Anna Ćwigoń- Szymczak- wyróżnienie za bdb wynik

-Anna Mirańska- wyróżnienie za db wynik

-Aleksander Nurkowski- wyróżnienie za bdb wynik

- Magdalena Maciejuk- wyróżnienie za bdb wynik

- Nikola Pikuła- wyróżnienie za db wynik

-Kamil Niemkowicz- wyróżnienie za db wynik

-Borys Basiński- wyróżnienie za bdb wynik

 

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!