Aktualności

2 czerwca klasa IVa pod okiem pani Teresy Kamińskiej uczestniczyła w obchodach Dnia Dziecka przygotowanych przez członków koła STS „Ustka”. Na terenie Bunkrów Blüchera przy plaży zachodniej w Ustce uczniowie zostali zaangażowani w niezwykłe gry, zabawy i konkurencje sportowe .

Po quizie na temat wiedzy o Ustce i okolicach był czas na rzuty lotką do celu, jakim były ruchome balony, rzuty kółek do celu na piasku oraz gra w BOULE, która dostarczyła zarówno wiele emocji, jak i zdrowej rywalizacji. Dziewczynki okazały się bezkonkurencyjne. Słodki poczęstunek i kiełbaski z grilla były kolejną niespodzianką. Na zakończenie imprezy każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal „SUPER TURYSTY”.

Bardzo dziękujemy zarządowi i członkom STS „Ustka” za moc atrakcji i opiekę nad naszymi uczniami.