Aktualności

Uśmiechnięte buzie i niesamowite emocje uczniów klas VIA, VIS i VIIB oraz małej grupki z klas VS i VIIS to efekt pobytu na Zielonej Szkole we Władysławowie na zajęciach zorganizowanych przez Grupę Wodną.


Zorganizowani i doświadczeni instruktorzy, niesamowite atrakcje, bezpieczeństwo i całkiem znośna pogoda , ale przede wszystkim niezapomniane wrażenia- tak w skrócie można opisać nasz wyjazd.


Zatoka Pucka z płyciznami doskonale nadaje się do nauki sportów wodnych. Uczniowie mieli możliwość udziału w takich zajęciach jak spływ kajakami, nauka windsurfingu, śmigające motorówki czy wspinaczka ściankowa. Dużą atrakcją było również pływanie na desce z wiosłem, czyli SUP (Stand Up Paddle), a dokładnie MEGA-SUP, na którym uczniowie mogli pływać z przyjaciółmi.


Dla uczniów i nauczycieli była to fajna przygoda i ciekawy sposób spędzenia czasu w gronie kolegów ze szkoły.