Aktualności

Uczennica klasy 8c, Wiktoria Nowak, zawodniczka Stowarzyszenia Sympatyków Piłki Ręcznej ”Szczypiorniak” Ustka i MKS Słupia Słupsk (wychowanka pani Izabeli Firkowskiej), miała przyjemność jako reprezentantka kadry województwa pomorskiego uczestniczyć w XXV Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców w Kielcach. Wraz z koleżankami z kadry odniosła ogromny sukces, zdobywając 

złoty medal! Jest to największy sukces w dziejach Ustki ucznia w kategorii gier zespołowych.

            Szymon Sikora, również z klasy 8c, zawodnik STK Czarni Słupsk, Energa Góra Lodowa Słupsk (rocznik U14) wraz z Kadrą Pomorza rocznika 2005 uczestniczył w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży Chłopców U14 (Małopolska 2019 rok), gdzie wywalczył z drużyną 4 miejsce! Z kadrowiczami brał również udział w rozgrywkach Europejskiej Młodzieżowej Ligi Koszykówki (EYBL) .

Brawo Wiktoria i Szymon!!! Duma nas rozpiera!!!