Aktualności

25 marca przeprowadzony został szkolny konkurs dotyczący zasad udzielania pierwszej pomocy, który polegał na rozwiązaniu testu składającego się z 30 pytań. Do rywalizacji przystąpiło 11 uczniów z klas ósmych. Celem konkursu było wyłonienie pięcioosobowej reprezentacji do II etapu III Olimpiady Wiedzy z Zakresu Zasad Udzielania Pierwszej Pomocy organizowanej przez Zespół Szkół Agrotechnicznych w Słupsku.

Najlepszymi okazały się dziewczęta. I miejsce zajęła Aleksandra Czechowicz z klasy VIIIb, II miejsce przypadło Sandrze Gącik z klasy VIIIa, a III - Alicji Maciejuk również z klasy VIIIa. Stawkę reprezentantów uzupełnili Maja Zaborowska z klasy VIIIc oraz Michał Nowacki z klasy VIIIa.

26 marca Ola, Sandra i Ala przystąpiły do II etapu III Olimpiady Wiedzy z Zakresu Zasad Udzielania Pierwszej Pomocy. Dziewczęta odpowiadały na 50 pytań testowych przygotowanych na platformie internetowej przez pracowników ZSA.

Opiekunem pięcioosobowego zespołu był pan Arnold Szczucki.