Aktualności

23 marca 2019r. pięcioosobowa grupa uczniów naszej szkoły: Vladimir Focșa, Oliwier Kiliszewski i Yaraslau Silin z klasy VIIIa oraz Aleksander Babiarz i Alan Szczucki z klasy IIb uczestniczyła w II Otwartych Mistrzostwach Dalekowschodnich Sztuk Walki, które odbyły się w Centrum Edukacji, Sportu i Rekreacji w Bobolicach. Uczniowie reprezentowali Uczniowski Klub Sportowy Ju-Jitsu "Gepard" Ustka i walczyli o puchar ufundowany przez panią Burmistrz Bobolic - Mieczysławę Brzozę. 

Impreza miała zasięg ogólnopolski, wzięły w niej udział kluby z województw: zachodniopomorskiego, pomorskiego, lubuskiego oraz dolnośląskiego.

W rywalizacji indywidualnej w konkurencji Sport Kenjutsu (walka na miecze z miękkiego tworzywa) w kategorii dzieci do 130cm wzrostu II miejsce zajął Aleksander Babiarz, natomiast w konkurencji Grapling (walka wręcz przy wykorzystaniu technik chwytów: dźwignie, rzuty, duszenie) wśród dzieci do 10 lat III miejsce zajął Alan Szczucki.

Gratulujemy!!!