Aktualności

26.02.2019r. w Akademii Pomorskiej oraz w I Liceum Ogólnokształcącym w Słupsku odbył się półfinał ogólnopolskiego konkursu z matematyki „Liga Matematyczna”. Wśród 278 uczniów ze szkół podstawowych, a także 277 uczniów z klas VII i VIII oraz gimnazjum znaleźli się nasi zdolni matematycy. 

Już od października uczniowie naszej szkoły zmagali się z rozwiązywaniem trudnych zadań domowych. Najwytrwalsi i najlepsi z nich reprezentowali nas w półfinale. Byli to: Weronika Bobek, Wiktoria Skowron oraz Aleksander Nurkowski z klasy VIs, Aleksandra Klejna, Kacper Cur, Kamil Niemkowicz, Maciej Mazur z klasy VIIs, a także Weronika Moszko z klasy VIIIc i Aleksandra Czechowicz z VIIIb.
Talent połączony z ciężką pracą przyniósł naszym uczniom ogromny sukces. Gratulujemy uczestnikom oraz ich opiekunom. Życzymy im dalszych osiągnięć w dziedzinie matematyki.