Aktualności

         Uczniowie naszej szkoły mieli okazję uczestniczyć w ciekawym pokazie tańca nowoczesnego „Popping dance”. 26 listopada gościliśmy w szkole młodych tancerzy: Kamila Sfinksa Szpejenkowskiego – finalistę Got To Dance i Adama iBob Bobika – wykonawcę tańca współczesnego i towarzyskiego z elementami pantomimy.

         Pokaz rozpoczęło taneczne przywitanie publiczności w rytm znanej piosenki. Tancerze opowiedzieli młodym widzom o swojej pasji i zaprezentowali w ciekawy sposób, z udziałem uczniów, typowe ruchy w poppingu oraz sposób ich wykonania. Entuzjazm publiczności wywołał taniec robotów, który zadziwiał sprawnością gestów naśladujących maszynę.

         Na uwagę zasługuje fakt, że młodzi artyści słowem i przykładem zachęcali uczniów do znalezienia swojego hobby i rozwijania pasji zamiast spędzania wielu godzin przed ekranem komputera czy smartfona.