Aktualności

23 listopada 2018r – to data, którą klasa VIA z pewnością zapamięta na długo. Impreza klasowa, którą nazwaliśmy „Nocny maraton gier, zabaw i filmów”, to doskonały sposób na zabawę, naukę oraz integrację zespołu klasowego.
Uczniowie przygotowali wszystko od początku do końca. Plan zajęć, regulamin, podział obowiązków i miejsce nocowania – gotowy pomysł musiała tylko zaakceptować wychowawczyni. I jak tu się nie zgodzić?! :) Sami przygotowali serię eksperymentów, wybrali gry oraz zabawy z dzieciństwa, urządzili konkurs na najładniejszą dekorację „babeczek”. Kolacja i śniadanie przygotowane i każdy miał w tym swój udział – jedni robili zakupy, inni szykowali kanapki, a kto inny sprzątał i zmywał. W nagrodę zamówiliśmy dla wszystkich pizzę.
Punktem kulminacyjnym był nocny maraton filmów… Trochę niewyspani, ale szczęśliwi i pełni wrażeń już planujemy następne klasowe spotkanie. Polecamy wszystkim!


Klasa VIa, wychowawczyni i kochani pomocnicy, którym serdecznie dziękujemy.