Aktualności

21 listopada w naszej szkole odbyły się eliminacje do Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego. Uczestniczyło w nich 25 uczniów z klas VI –VIII. W ciągu 45 minut należało wykonać 9 zadań z zakresu rozumienia tekstu pisanego, z zakresu leksykalno-gramatycznego oraz wiedzy krajoznawczej dotyczącej krajów niemieckojęzycznych.

Szkolna Komisja Konkursowa w składzie: Dorota Dragan, Hanna Winiarz i Arnold Szczucki, po sprawdzeniu prac i podliczeniu punktów, zakwalifikowała ucznia kl. VII b IWO MIŚKOWIAKA do etapu rejonowego konkursu, który odbędzie się 24.01.2019 r. w Lęborku.

Pozostałe wyniki:

II miejsce   WIKTOR   MALEK                 kl. VIII c

III miejsce   MAGDALENA   MACIEJUK kl. VI a

                   NIKOLA   SKRAJEWSKA     kl. VII a

                   MAJA   ZABOROWSKA         kl. VIII c

Gratulujemy i życzymy naszemu uczniowi powodzenia w dalszej rywalizacji!

konkurs j niemiecki