Aktualności

5 października w Kępicach odbyły się zawody na szczeblu powiatowym w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Nasze drużyny spisały się na nich znakomicie.

Zespół dziewcząt zajął I miejsce, awansując do finału wojewódzkiego. Opiekunem drużyny uczennic w składzie: Anna Stodoła, Katarzyna Gumbis, Ewa Racek, Maja Zaborowska, Paulina Wac, Zuzanna Boczkowska, Wiktoria Nowak, Hanna Łukaszewicz, Alicja Moniatowicz i Alicja Maciejuk - był p. Maciej Troczyński.

Nasi chłopcy uplasowali się na miejscu III. Do zawodów przygotował ich p. Wojciech Beyga. Uczniowie pobiegli w składzie: Aleksander Nurkowski, Oliwier Bicki, Ksawier Dobies, Sebastian Cioch, Jakub Firkowski, Witold Konieczny, Kacper Musielewicz, Aleksander Sitnik, Marcel Wiśniewski, Wiktor Waśkowski, Olivier Musielewicz.

Gratulujemy!