Aktualności

„Nauczyciel to jedna z najbardziej wyjątkowych postaci na całym świecie, bo któż inny mógłby każdego dnia ofiarować to, co w nim najlepszego, cudzym dzieciom?” Słowa Deanny Beisser nabierają szczególnego znaczenia w Dniu Edukacji Narodowej, kiedy wdzięczni uczniowie uśmiechem witają swych ukochanych pedagogów. Ten wyjątkowy dzień to miła okazja, by podziękować za dar nauki, wychowanie i okazane serce.

Jak co roku w naszej szkole z okazji święta wszystkich nauczycieli oraz pracowników administracji pani Dyrektor Bogumiła Lenard wręczyła wyróżnionym osobom Nagrody Dyrektora.

Uroczystość uświetniła przepiękna część artystyczna przygotowana przez uczniów klas drugich i czwartych pod opieką wychowawców: pp. Magdaleny Masłowskiej, Marty Malinowskiej, Iwony Siemaszko - Kaszuby, Kariny Werry, Izabeli Firkowskiej oraz pana Janusza Werry. Nauczyciele oraz pracownicy szkoły mogli podziwiać w czasie występu prezentację stworzoną przez panią Jolantę Dobską oraz dekoracje autorstwa pani Stefanii Salachny. Muzycznych wzruszeń dostarczył zebranym występ zespołu wokalnego „Prymeczka” oraz piosenka w wykonaniu Kamila Niemkowicza z kl.VIIs.

Dziękujemy!