Aktualności

Aktualności

Szanowni Państwo!
Informujemy, że w trakcie funkcjonowania szkoły w trybie hybrydowym bez zmian działa:
- świetlica szkolna,
- biblioteka szkolna,
- stołówka,
- pedagog, psycholog, logopeda pracują zgodnie z dotychczasowym planem.

Jest rok 2020, a my po raz 27. wyruszyliśmy posprzątać Polskę! I choć tegoroczna Akcja niewątpliwie różniła od poprzednich edycji z powodu pandemii COVID-19, nie zapomnieliśmy, że Ziemia to nasz wspólny dom.
Podczas narad klasowych nasi uczniowie mieli okazję zapoznać się z prezentacją przygotowaną przez uczennice klasy VIIIs: Nikolę Pikułę oraz Wiktorię Skowron dotyczącą tego wydarzenia. Zachęcamy do obejrzenia prezentacji!

 


 

 ŚRODY LEKKOATLETYCZNE W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 1 W USTCE

Klub lekkoatletyczny „Jantar” Ustka we współpracy ze Szkołą Podstawową nr 1 w Ustce organizuje w każdą środę września zawody lekkoatletyczne dla najmłodszych uczniów usteckich szkół. Młodzi sportowcy klas I-III rywalizują w następujących konkurencjach: biegu na 60m, biegu na 300m, skoku w dal oraz rzucie piłeczką palantową. Najlepsi lekkoatleci otrzymują na koniec każdych zawodów drobne upominki. W ostatnim, finałowym odcinku naszych zawodów, które odbędą się 30.09.2020 roku, uczniowie będą rywalizować o tytuł najlepszego lekkoatlety i najlepszej lekkoatletki. Otrzymają pamiątkowe medale i puchary. Wszystkich bardzo cieszy ogromne zaangażowanie młodych sportowców!

Organizatorami zawodów są: Pani Emilia Kaczmarek, Pan Janusz Werra i Pan Wojciech Beyga.


Środy lekkoatletyczne SP 1 USTKA - 9.09.2020

Rocznik 2013

           Dziewczęta                                     Chłopcy

Bieg na 60m

Bieg na 60m

1.      Siniewicz Milena SP1 – 11,3s

2.      Meksza Sara SP2 – 11,7s

3.      Dobrowolska Hanna SP1 – 12,2s

4.      Bakinowska Marta SP1 – 12,3s

5.      Mirańska Natalia SP1 – 12,4s

6.      Ćmiłocka Julia SP2 – 12,5s

7.      Kodłubańska Kinga SP1 – 12,7s

8.      Palimonka Natalia SP1 – 13,0s

Puda Zofia SP2 – 13,0s

9.      Matis Maria SP1 – 13,1s

10.  Mordal Julia SP2 – 13,8s

11.  Marcińska Dominika SP1 – 14,1s

1.      Klimek Maksymilian SP1 – 12,0s

2.      Wiśniewski Fabian SP1 – 12,4s

3.      Kin Szymon SP2 – 12,7s

4.      Lisowiec Olekandr SP2 – 13,1s

5.      Durkowski Przemysław SP2 – 14,1s

6.      Wilczyński  Igor SP1 -14,4s

7.      Łobocki Adam SP1 – 14,7s

8.      Łukomski Szymon SP2 – 17,3s

Bieg na 300m

Bieg na 300m

1.      Cyman Paulina SP2 – 1:14,6s

2.      Ćmikowska Julia SP2 – 1:16,3s

3.      Szałowińska Maja SP1 – 1:17,6s

4.      Mordal Julia SP2 – 1:27,6s

5.      Pyrzanowska Liliana SP1 – 1:27,8s

6.      Dupik Zuzanna SP1 – 1:28,3s

7.      Meksza Sara SP2 – 1:30,5s

8.      Wieruchowska Dorota SP1 – 1:44,0s

9.      Lickiewicz Karolina SP1 – 1:48,2s

1.      Atalski Marcel SP1 – 1:09,8s

2.      Kin Szymon SP2 – 1:24,1s

3.      Glapiak Radosław SP1 – 1:24,4s

4.      Głowa Jakub SP1 – 1:24,9s

5.      Lisowski Oleksandr SP2 – 1:31,9s

6.      Łobocki Adam SP1 – 1:33,0s

7.      Durkowski Przemysław SP1 –1:41,3s

8.      Pogor Sergiej SP2 – 1:42,1s

9.      Łukomski Szymon SP2 – 1:56,8s

Skok w dal

Skok w dal

1.      Siniewicz Milena SP1 – 2,80m

2.      Matis Maria SP1 – 2,55m

3.      Dobrowolska Hanna SP1 – 2,50m

4.      Palimonka Natalia SP1 – 2,37m

5.      Kodłubańska Kinga SP1 – 2,27m

6.      Marcińska Dominika SP1 – 2,16m

7.      Bakinowska Marta SP1 – 2,00m

8.      Wiśniewska Lena SP1 – 1,96m

9.      Mirańska Natalia SP1 – 1,90m

1.      Wiśniewski Fabian SP1 – 2,50m

2.      Klimek Maksymiian SP1 – 2,50m

3.      Łobocki Adam SP1 – 2,06m

4.      Wilczyński Igor SP1 – 2,00m

 

Rzut piłeczką palantową

Rzut piłeczką palantową

1.      Pyrzanowska Liliana SP1 – 11,40m

2.      Dupik Zuzanna SP1 – 8m

3.      Szałowińska Maja SP1 – 6,50m

4.      Lickiewicz Karolina SP1 – 6m

1.      Atalski Marcel SP1 – 18,60m

2.      Głowa Jakub SP1 – 10,50m

3.      Glapiak Radosław SP1 – 6m


Rocznik 2012

            Dziewczęta                                   Chłopcy

Bieg na 60m

Bieg na 60m

1.      Mączkowiak Irena SP1 – 11,9s

2.      Stodoła Antonina SP1 – 12,0s

3.      Cholewa Zuzanna SP1 – 12,1s

4.      Kiliszewska Liliana SP1 – 12,4s

5.      Gębarowska Julia SP1 – 12,7s

1.      Koryczan Karol SP1 – 11.8s

2.      Mączkowiak Ryszard SP1 – 12,2s

3.      Zawada Wojciech SP1 – 12,3s

4.      Chiloński Aleksander SP1 – 13,7s

5.      Lewandowski Hubert SP1 – 19,2s

Bieg na 300m

Bieg na 300m

1.      Kublik Maria SP1 – 1:19,0s

2.      Zalińska Laura SP1 – 1:29,5s

3.      Sadowska Julia SP1 – 1:46,7s

1.      Kaczmarek Oliwier SP1 – 1:01,5s

2.      Ostrowski Bartłomiej SP1 – 1:13,1s

3.      Lisiński Kacper SP1 – 1:17,1s

4.      Kluczny Igor SP1 – 1:20,0s

5.      Napieralski Hubert SP1 – 1:21,7s

Skok w dal

Skok w dal

1.      Mączkowiak Irena SP1 – 2,75m

2.      Gębarowska Julia SP1 – 2,75m

3.      Kiliszewska Liliana SP1 – 2,40m

4.      Stodoła Antonina SP1 – 2,22m

5.      Cholewa Zuzanna SP1 – 1,95m

1.      Koryczan Karol SP1 – 3,10m

2.      Zawada Wojciech SP1 – 2,97m

3.      Mączkowiak Ryszard SP1 – 2,82m

4.      Chiloński Aleksander SP1 – 2,75m

5.      Lewandowski Hubert SP1 – 2,75m

Rzut piłeczką palantową

Rzut piłeczką palantową

1.      Kublik Maria SP1 – 8,70m

2.      Zalińska Laura SP1 – 8m

3.      Sadowska Julia SP1 – 5,60m

1.      Kaczmarek Oliwier SP1 – 25m

2.      Ostrowski Bartłomiej SP1 – 23,5m

3.      Napieralski Hubert SP1 – 18m

4.      Lisiński Kacper SP1 – 16,40m

5.      Klimczak Mikołaj SP1 – 15m

6.      Kluczny Igor SP1 – 12,50m

Rocznik 2011

            Dziewczęta                                    Chłopcy

Bieg na 60m

Bieg na 60m

1.      Mirańska Alicja SP1 -11,1s

2.      Grzebieluch Martyna SP1 – 11,8s

3.      Dzedzej Klaudia SP1 – 11,9s

4.      Jopek Emilia SP1 -12,1s

5.      Kierzkowska Hanna SP1 -13,0s

6.      Jezierska Magdalena SP1 – 13,6s

1.      Nowak Hubert SP1 -11,0s

2.      Dudek Jakub SP1 – 11,5s

3.      Zarębski Konrad SP1 – 14,5s

4.      Woźniak Adrian SP1 – 17,1s

Bieg na 300m

Bieg na 300m

1.      Klimek Aleksandra SP1 – 1:19,6s

2.      Woźniak Gabriela SP1 – 1:22,4s

3.      Ksel Lena SP1 – 1:28,3s

4.      Szczypińska Zuzanna SP1 – 1:42,3s

5.      Wilczyńska Joanna SP1 – 1:48,3s

1.      Piechowiak Michał SP1 – 1:12,0s

2.      Urbański Wojciech SP1 – 1:24,8s

3.      Kowalski Filip SP1 – 1:26,3s

Skok w dal

Skok w dal

1.      Mirańska Alicja SP1 – 2,75m

2.      Woźniak Gabriela SP1 – 2,60m

3.      Jopek Emilia SP1 – 2,41m

4.      Kierzkowska Hanna SP1 – 2,40m

5.      Dzedzej Klaudia SP1 – 2,38m

6.      Jezierska Magdalena SP1 – 2,37m

7.      Grzebieluch Martyna SP1 – 1,95m

1.      Nowak Hubert SP1 – 3,06m

2.      Dudek Jakub SP1 – 2,91m

3.      Zarębski Konrad SP1 – 2,65m

4.      Woźniak Adrian SP1 – 1,51m

Rzut piłeczką palantową

Rzut piłeczką palantową

1.      Szczypińska Zuzanna SP1 – 12m

2.      Woźniak Gabriela SP1 – 10m

3.      Klimek Aleksandra SP1 – 9,60m

4.      Wilczyńska Joanna SP1 – 9,20m

5.      Ksel Lena SP1 – 7,60m

6.      Hryncewicz Oliwia SP1 – 7,40m

1.      Piechowiak Michał SP1 – 22m

2.      Kowalski Filip SP1 – 18,30m

3.      Urbański Wojciech SP1 - 17,50m

 


Środy lekkoatletyczne SP 1 USTKA - 16.09.2020

Rocznik 2013

           Dziewczęta                                     Chłopcy

Bieg na 60m

Bieg na 60m

1.      Dupik Zuzanna SP1 – 12,5s

2.      Puda Zofia SP2 – 12,6s

3.      Ćmiłowska Julia SP2 – 12,8s

1.      Atalski Marcel SP1 – 10,6s

2.      Nowakowski Leon SP1 – 12,0s

3.      Glapiak Radosław SP1 – 12,8s

4.      Kin Szymon SP2 – 14,0s

5.      Pogo Sergiej SP2 – 15,6s

Bieg na 300m

Bieg na 300m

1.      Siniewicz Milena SP1 – 1:12,4s

2.      Matis Maria SP1 – 1:17,6s

3.      Kodłubańska Kinga SP1 – 1:18,7s

4.      Bakinowska Marta SP1 – 1:21,9s

5.      Palimonka Natalia SP1 – 1:31,8s

6.      Wiśniewska Lena SP1 – 1:37,7s

7.      Marcińska Dominika SP1 – 2:13,0s

1.      Klimek Maksymilian SP1 – 1:14,0s

2.      Koziołek Kacper SP1 – 1:17,3s

3.      Kucia Igor SP1 – 1:20,6s

Skok w dal

Skok w dal

1.      Ćmiłowska Julia SP2 – 2,60m

2.      Dupik Zuzanna SP1 – 2,50m

3.      Puda Zofia SP2 – 2,10m

1.      Atalski Marcel SP1 – 3,10m

2.      Nowakowski Leon SP1 – 2,50m

3.      Kin Szymon SP2 – 2,10m

4.      Glapiak Radosław SP1 – 2,10m

5.      Pogo Sergiej SP2 – 1,70m

Rzut piłeczką palantową

Rzut piłeczką palantową

1.      Siniewicz Milena SP1 – 9,90m

2.      Matis Maria SP1 – 8,40m

3.      Marcińska Dominika SP1 – 8,10m

4.      Kodłubańska Kinga SP1 – 8m

5.      Wiśniewska Lena SP1 – 7m

6.      Bakinowska Marta SP1 – 6,70m

7.      Palimonka Natalia SP1 – 5m

1.      Klimek Maksymilian SP1 – 19m

2.      Koziołek Kacper SP1 – 13,10m

3.      Kucia Igor SP1 – 7,60m

 

Rocznik 2012

            Dziewczęta                                   Chłopcy

Bieg na 60m

Bieg na 60m

1.      Kublik Maria SP1 – 12,8s

2.      Zalińska Laura SP1 – 14,2s

3.      Sadowska Julia SP1 – 15,5s

1.      Kaczmarek Oliwier SP1 – 10,1s

2.      Olejniczak Jakub SP1 – 10,5s

3.      Klimczak Mikołaj SP1 – 10,8s

4.      Kluczny Igor SP1 – 11,3s

Bieg na 300m

Bieg na 300m

1.      Kiliszewska Liliana SP1 – 1:09,3s

2.      Stodoła Antonina SP1 – 1:11,1s

3.      Mączkowiak Irena SP1 – 1:22,3s

4.      Cholewa Zuzanna SP1 – 1:23,9s

5.      Gębarowska Julia SP1 – 1:46,2s

1.      Mączkowiak Ryszard SP1 – 1:12,8s

2.      Zawada Wojciech SP1 – 1:13,6s

3.      Dubieniecki Tymoteusz SP1 –1:14,4s

4.      Dadacz Szymon SP1 – 1:16,3s

5.      Lewandowski Hubert SP1 – 1:25,2s

6.      Chiloński Aleksander SP1 – 1:25,4s

Skok w dal

Skok w dal

1.      Kublik Maria SP1 – 2,43m

2.      Sadowska Julia SP1 – 2,20m

3.      Zalińska Laura SP1 – 2,20m

1.      Olejniczak Jakub SP1 – 3,10m

2.      Kaczmarek Oliwier SP1 – 3,00m

3.      Klimczak Mikołaj SP1 – 2,80m

4.      Kluczny Igor SP1 – 2,20m

Rzut piłeczką palantową

Rzut piłeczką palantową

1.      Kiliszewska Liliana SP1 – 17,30m

2.      Mączkowiak Irena SP1 – 12,40m

3.      Stodoła Antonina SP1 – 8,70m

4.      Gębarowska Julia SP1 – 8,60m

5.      Cholewa Zuzanna SP1 – 8,50m

 

1.      Mączkowiak Ryszard SP1 – 17,50m

2.      Dadacz Szymon SP1 – 14m

3.      Lewandowski Hubert SP1 – 13,60m

4.      Dubieniecki Tymoteusz SP1 –13,30m

5.      Zawada Wojciech SP1 – 12,50m

6.      Chiloński Aleksander SP1 – 10,50m

Rocznik 2011

            Dziewczęta                                    Chłopcy

Bieg na 60m

Bieg na 60m

1.      Atalska Zuzanna SP1 – 11,4s

2.      Szczypińska Zuzanna SP1 – 11,9s

3.      Ksel Lena SP1 – 12,2s

4.      Wilczyńska Joanna SP1 – 14,7s

1.      Zaborowski Borys SP1 – 11,2s

2.      Piechowiak Michał SP1 – 11,3s

3.      Urbański Wojciech SP1 – 12,7s

Bieg na 300m

Bieg na 300m

1.      Mirańska Alicja SP1 – 1:08,1s

2.      Kośla Zuzanna SP1 – 1:10,2s

3.      Dzedzej Klaudia SP1 – 1:13,1s

4.      Jopek Emilia SP1 – 1:14,9s

5.      Jezierska Magdalena SP1 – 1:18,1s

6.      Grzebieluch Martyna SP1 – 1:18,4s

1.      Dudek Jakub SP1 – 1:15,9s

2.      Zarębski Konrad SP1 – 1:27,2s

3.      Woźniak Adrian SP1 – 2:00,7s

Skok w dal

Skok w dal

1.      Wilczyńska Joanna SP1 – 2,85m

2.      Atalska Zuzanna SP1 – 2,80m

3.      Ksel Lena SP1 – 2,80m

4.      Szczypińska Zuzanna SP1 – 2,70m

5.      Klimek Aleksandra SP1 – 2,10m

1.      Zaborowski Borys SP1 – 3,00m

2.      Piechowiak Michał SP1 – 2,90m

3.      Urbański Wojciech SP1 – 2,65m

Rzut piłeczką palantową

Rzut piłeczką palantową

1.      Dzedzej Klaudia SP1 – 14,80m

2.      Mirańska Alicja SP1 – 12,80m

3.      Grzebieluch Martyna SP1 – 10,40m

4.      Jezierska Magdalena SP1 – 10,10m

5.      Kośla Zuzanna SP1 – 7m

6.      Jopek Emili SP1 – 5,60m

1.      Zarębski Konrad SP1 – 20m

2.      Dudek Jakub SP1 – 16m

3.      Woźniak Adrian SP1 – 13,80m

 


Środy lekkoatletyczne SP 1 USTKA - 23.09.2020

 

Rocznik 2013

           Dziewczęta                                     Chłopcy

Bieg na 60m

Bieg na 60m

1.     Matis Maria SP1 – 11,8s

2.     Szałowińska Maja SP1 – 11,9s

3.     Marcińska Dominika SP1 – 12,2s

4.     Bakinowska Marta SP1 – 12,4s

5.     Lickiewicz Karolina SP1 – 12,7s

6.     Palimonka Natalia SP1 – 12,8s

7.     Wiśniewska Lena SP1 – 14,1s

1.     Koziołek Kacper SP1 – 11,3s

2.     Nowakowski Leon SP1 – 11,4s

3.     Głowa Jakub SP1 – 12,0s

Bieg na 300m

Bieg na 300m

1.     Siniewicz Milena SP1 – 1:15,0s

2.     Kodłubańska Kinga SP1 – 1:16,0s

3.     Dupik Zuzanna SP1 – 1:22,0s

1.     Atalski Marcel SP1 – 1:02,9s

2.     Klimek Maksymilian SP1 – 1:11,5s

3.     Glapiak Radosław SP1 – 1:22,4s

Skok w dal

Skok w dal

1.     Ćmiłowska Julia SP2 – 2,80m

2.     Matis Maria SP1 – 2,77m

3.     Meksza Sara SP2 – 2,70m

4.     Siniewicz Milena SP1 – 2,45m

5.     Dupik Zuzanna SP1 – 2,45m

6.     Szałowińska Maja SP1 – 2,30m

7.     Wiśniewska Lena SP1 – 2,20m

8.     Lickiewicz Karolina SP1 – 2,20m

9.     Puda Zofia SP2 – 2,10m(pk)

1.     Atalski Marcel SP1 – 3,10m

2.     Wilczyński Igor SP1 – 2,95m

3.     Koziołek Kacper SP1 – 2,70m

4.     Głowa Jakub SP1 – 2,65m

5.     Łukomski Szymon SP2 – 2,60m

6.     Lisowiec Aleksander SP2 – 2,30m(pk)

7.     Glapiak Radosław SP1 – 2,30m

8.     Gołaś Kornel SP2 – 2,10m(pk)

9.     Senko Bartek SP2 – 2,00m(pk)

10.  Durkowski Przemysław SP2 – 1,80m(pk)

11.  Pawłow Sergiej SP2 – 1,70m(pk)

Rzut piłeczką palantową

Rzut piłeczką palantową

1.     Ćmiłowska Julia SP2 – 11,50m (pk)

2.     Marcińska Dominika SP1 – 9,40m

3.     Kodłubańska Kinga SP1 – 7,60m

4.     Bakinowska Marta SP1 – 6,80m

5.     Palimonka Natalia SP1 – 6,10m

6.     Meksza Sara SP2 – 6,00m(pk)

7.     Puda Zofia SP2 – 5,00m

1.     Klimek Maksymilian SP1 - 19,30m

2.     Nowakowski Leon SP1 - 15m

3.     Lisowiec Aleksander SP2 – 12,40m

4.     Gołaś Kornel SP2 – 11,50m

5.     Łukomski Szymon SP2 – 9,70m(pk)

6.     Pawłow Sergiej SP2 – 9,30m

7.     Durkowski Przemysław SP2 – 8,80m

8.     Senko Bartek SP2 – 6,40m

 

Rocznik 2012

            Dziewczęta                                   Chłopcy

Bieg na 60m

Bieg na 60m

1.     Mączkowiak Irena SP1 – 11,5s

2.     Stodoła Antonina SP1 – 11,7s

3.     Cholewa Zuzanna SP1 – 12,1s

4.     Zalińska Laura SP1 – 12,9s

5.     Sadowska Julia SP1 – 14,3s

1.     Mączkowiak Ryszard SP1 – 12,0s

2.     Dadacz Szymon SP1 – 12,6s

3.     Klimczak Mikołaj SP1 – 12,9s

4.     Chiloński Aleksander SP1 – 13,2s

5.     Kluczny Igor SP1 – 13,5s

6.     Lewandowski Hubert SP1 – 17,7s

Bieg na 300m

Bieg na 300m

1.     Kiliszewska Liliana  SP1 – 1:08,3s

2.     Kublik Maria SP1 – 1:17,4s

1.     Olejniczak Jakub SP1 – 1:04,2s

2.     Zawada Wojciech SP1 – 1:07,8s

3.     Lisiński Kacper SP1 – 1:10,1s

4.     Dubieniecki Tymoteusz SP1 –1:11,2s

5.     Napieralski Hubert SP1 – 1:14,3s

Skok w dal

Skok w dal

1.     Sadowska Julia SP1 – 2,10m

1.   Klimczak Mikołaj SP1 – 3,00m

2.   Olejniczak Jakub SP1 – 2,70m

3.   Dubieniecki Tymoteusz SP1 – 2,50m

4.   Kluczny Igor SP1 – 2,05m

Rzut piłeczką palantową

Rzut piłeczką palantową

1.     Kiliszewska Liliana SP1 – 17,50m

2.     Stodoła Antonina SP1 – 14,80m

3.     Mączkowiak Irena SP1 – 13,90m

4.     Kublik Maria SP1 – 10,70m

5.     Zalińska Laura SP1 – 8,30m

6.     Cholewa Zuzanna SP1 – 7,50m

1. Mączkowiak Ryszard SP1 – 19,00m

2. Lisiński Kacper SP1 – 15,40m

3. Napieralski Hubert SP1 – 14,10m

 4. Dadacz Szymon SP1 – 14,00m

5. Zawada Wojciech SP1 – 13,60m

6. Lewandowski Hubert SP1 – 12,60m

 7. Chiloński Aleksander SP1 – 7,00m

 

Rocznik 2011

            Dziewczęta                                    Chłopcy

Bieg na 60m

Bieg na 60m

1.     Dzedzej Klaudia SP1 – 11,2s

2.     Szczypińska Zuzanna SP1 – 11,6s

3.     Woźniak Gabriela SP1 – 11,8s

4.     Ksel Lena SP1 – 12,0s

5.     Wilczyńska Joanna SP1 – 14,5s

1.     Dudek Jakub SP1 – 10,8s

2.     Zarębski Konrad SP1 – 11,2s

3.     Woźniak Adrian SP1 – 16,3s

Bieg na 300m

Bieg na 300m

1.     Atalska Zuzanna SP1 – 1:07,3s

2.     Mirańska Alicja SP1 – 1:09,2s

3.     Klimek Aleksandra SP1 – 1:14,9s

4.     Jezierska Magdalena SP1 – 1:18,4s

1.     Piechowiak Michał SP1 – 1:17,6s

2.     Urbański Wojciech SP1 – 1:23,9s

Skok w dal

Skok w dal

1.     Jezierska Magdalena SP1 – 2,40m

2.     Wilczyńska Joanna SP1 – 2,20m

1.     Dudek Jakub SP1 – 3,00m

Rzut piłeczką palantową

Rzut piłeczką palantową

1.     Atalska Zuzanna SP1 – 15,50m

2.     Dzedzej Klaudia SP1 – 14,20m

3.     Mirańska Alicja SP1 – 12,70m

4.     Klimek Aleksandra SP1 – 11,80m

5.     Szczypińska Zuzanna SP1 – 11,30m

6.     Ksel Lena SP1 – 10,60m

7.     Woźniak Gabriela SP1 – 9,80m

1.     Piechowiak Michał SP1 – 25,50m

2.     Zarębski Konrad SP1 – 23,00m

3.     Urbański Wojciech SP1 – 15,80m

4.     Woźniak Adrian SP1 – 13,80m


Środy lekkoatletyczne SP 1 USTKA - 30.09.2020 (finał)

 Rocznik 2013

           Dziewczęta                                     Chłopcy

Bieg na 60m

Bieg na 60m

1.      Matis Maria SP1 – 11,6s

2.      Szałowińska Maja SP1 – 11,8s

3.      Marcińska Dominika SP1 – 11,9s

4.      Ćmiłowska Julia SP2 – 12,0s

5.      Palimonka Natalia SP1 – 12,4s

6.      Bakinowska Marta SP1 – 12,5s

7.      Dupik Zuzanna SP1 – 12,6s

8.      Lickiewicz Karolina SP1 – 12,8s

9.      Wieruchowska Dorota SP1 – 14,4s

1.       Atalski Marcel SP1 – 10,3s

2.      Klimek Maksymilian SP1 – 11,0s

3.      Koziołek Kacper SP1 – 11,9s

4.      Glapiak Radosław SP1 – 12,2s

5.      Nowakowski Leon SP1 – 12,2s

6.      Wilczyński Igor SP1 – 13,0s

7.      Głowa Jakub SP1 – 13,3s

8.      Gołaś Kornel SP2 – 13,7s

9.      Pogo Sergiej SP2 – 14,4s

10.  Łukomski Szymon SP2 – 14,9s

11.  Senko Bartosz SP2 – 14,9s

12.  Zagdan Wojciech SP2 – 15,3s

Bieg na 300m

Bieg na 300m

1.      Siniewicz Milena SP1 – 1:08,0s

2.      Kodłubańska Kinga SP1 – 1:14,8s

__________________________

Skok w dal

Skok w dal

1.      Matis Maria SP1 – 2,60m

2.      Palimonka Natalia SP1 – 2,50m

3.      Kodłubańska Kinga SP1 – 2,40m

4.      Bakinowska Marta SP1 – 2,20m

5.      Lickiewicz Karolina SP1 – 2,00m

6.      Wieruchowska Dorota SP1 – 1,65m

1.      Klimek Maksymilian SP1 – 2,75m

2.      Głowa Jakub SP1 – 2,55m

3.      Wilczyński Igor SP1 – 2,30m

4.      Koziołek Kacper SP1 – 2,15m

5.      Zagdan Wojciech SP2 – 2,10m

6.      Łukomski Szymon SP2 – 1,90m

7.      Gołaś Kornel SP2 – 1,75m

8.      Pogo Sergiej SP2 – 1,60m

9.      Senko BartozSP2 – 1,60m

Rzut piłeczką palantową

Rzut piłeczką palantową

1.      Ćmiłowska Julia SP2 – 10,50m

2.      Marcińska Dominika SP1 – 9,90m

3.      Siniewicz Milena SP1 – 9,40m

4.      Dupik Zuzanna SP1 – 9,10m

5.      Szałowińska Maja SP1 – 8,20m

1.       Atalski Marcel SP1 – 18,30m

2.      Nowakowski Leon SP1 – 13,20m

3.      Glapiak Radosław SP1 – 9,70m

 Rocznik 2012

            Dziewczęta                                   Chłopcy

Bieg na 60m

Bieg na 60m

1.      Mączkowiak Irena SP1 – 11,4s

2.      Kublik Maria SP1 – 11,9s

3.      Stodoła Antonina SP1 – 12,2s

4.      Zalińska Laura SP1 – 12,7s

5.      Gębarowska Julia SP1 – 13,0s

6.      Sadowska Julia SP1 – 15,6s

1.      Koryczan Karol SP1 – 10,9s

2.      Klimczak Mikołaj SP1 – 10,9s

3.      Mączkowiak Ryszard SP1 – 11,7s

4.      Dadacz Szymon SP1 – 12,3s

5.      Napieralski Hubert SP1 – 12,4s

6.      Kluczny Igor SP1 – 14,0s

Bieg na 300m

Bieg na 300m

1.      Kiliszewska Liliana SP1 – 1:07,6s

2.      Cholewa Zuzanna SP1 – 2:14,4s

1.      Olejniczak Jakub SP1 – 1:02,8s

2.      Zawada Wojciech SP1 – 1:06,6s

3.      Ostrowski Bartłomiej SP1 – 1:08,4s

4.      Lisiński Kacper SP1 – 1:11,2s

5.      Dubieniecki Tymoteusz SP1 – 1:11,8s

6.      Lewandowski Hubert SP1 – 1:37,0s

Skok w dal

Skok w dal

1.      Gębarowska Julia SP1 – 2,60m

2.      Cholewa Zuzanna SP1 -1,90m

1.    Koryczan Karol SP1 – 2,90m

2.    Klimczak Mikołaj SP1 – 2,90m

3.    Zawada Wojciech SP1 – 2,80m

4.    Dubieniecki Tymoteusz SP1 – 2,70m

5.    Olejniczak Jakub SP1 – 2,70m

6.    Lisiński Kacper SP1 – 1,60m

Rzut piłeczką palantową

Rzut piłeczką palantową

1.      Mączkowiak Irena SP1 – 15,80m

2.      Kiliszewska Liliana SP1 – 12,50m

3.      Stodoła Antonina SP1 – 11,40m

4.      Kublik Maria SP1 – 10,70m

5.      Zalińska Laura SP1 – 8,80m

6.      Sadowska Julia SP1 – 6,60m

1. Ostrowski Bartłomiej SP1 – 21,50m

2. Dadacz Szymon SP1 – 18,20m

3. Napieralski Hubert SP1 – 17,40m

4. Mączkowiak Ryszard SP1 – 12,10m

5. Kluczny Igor SP1 – 10,80m

6. Lewandowski Hubert SP1 – 8,90m

Rocznik 2011

            Dziewczęta                                    Chłopcy

Bieg na 60m

Bieg na 60m

1.      Atalska Zuzanna SP1 – 10,5s

2.      Dzedzej Klaudia SP1 – 10,7s

3.      Klimek Aleksandra SP1 – 11,1s

4.      Szczypińska Zuzanna SP1 -11,2s

5.      Jopek Emilia SP1 – 11,5s

6.      Woźniak Gabriela SP1 – 11,7s

7.      Grzebieluch Martyna SP1 – 11,8s

8.      Jezierska Magdalena SP1 – 12,2s

9.      Wilczyńska Joanna SP1 – 13,7s

1.      Zarębski Konrad SP1 – 10,9s

2.      Piechowiak Michał SP1 – 11,0s

Bieg na 300m

Bieg na 300m

1.      Mirańska Alicja SP1 – 1:10,3s

2.      Ksel Lena SP1 – 1:14,4s

1.      Urbański Wojciech SP1 – 1:19,0s

2.      Dudek Jakub SP1 – 1:34,2s

Skok w dal

Skok w dal

1.      Klimek Aleksandra SP1 – 3,00m

2.      Atalska Zuzanna SP1 – 3,00m

3.      Szczypińska Zuzanna SP1 – 2,85m

4.      Jopek Emilia SP1 – 2,60m

5.      Jezierska Magdalena SP1 – 2,50m

6.      Wilczyńska Joanna SP1 – 2,50m

7.      Ksel Lena SP1 – 2,28m

1.      Zarębski Konrad SP1 – 2,90m

Rzut piłeczką palantową

Rzut piłeczką palantową

1.      Dzedzej Klaudia SP1 – 13,90m

2.      Mirańska Alicja SP1 – 13,70m

3.      Woźniak Gabriela SP1 – 13,10m

4.      Grzebieluch Martyna SP1 – 8,50m

1.      Piechowiak Michał SP1 – 24m

2.      Urbański Wojciech SP1 – 15,50m

3.      Dudek Jakub SP1 – 14,70m

 


Najlepsi zawodnicy i zawodniczki cyklu zawodów „Środy lekkoatletyczne 2020”:

Kl. I – rocznik 2013:  

Siniewicz Milena SP1 (bieg na 60m, bieg na 300m)

Ćmiłowska Julia SP2 (skok w dal, rzut piłeczką palantową)

Atalski Marcel SP1 (bieg na 60m, bieg na 300m, skok w dal, rzut piłeczką palantową)

Kl. II rocznik 2012:  

Kiliszewska Liliana SP1 (bieg na 300m, rzut piłeczką palantową)

Mączkowiak Irena SP1 (bieg na 60m, skok w dal)

Kaczmarek Oliwier SP1 ( bieg na 60m, bieg na 300m, rzut piłeczką palantową)

Kl. III rocznik 2011:

Atalska Zuzanna SP1 (bieg na 300m, rzut piłeczką palantową)

Piechowiak Michał SP1 (bieg na 300m, rzut piłeczką palantową)

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PROPONOWANE DODATKOWE DNI WOLNE

OD ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH

W ROKU SZKOLNYM 2020/2021:

 

  1. 12 listopada 2020 r.
  2. 13 listopada 2020 r.
  3. 04 stycznia 2021 r.
  4. 05 stycznia 2021 r.
  5. 25 maja 2021 r. – egzamin
  6. 26 maja 2021 r. – egzamin
  7. 27 maja 2021 r. – egzamin
  8. 04 czerwca 2021 r.

HARMONOGRAM SPOTKAŃ Z RODZICAMI

rok szkolny 2020/2021

   

Lp.

Termin

Forma spotkania

1

01-09.09. 2020

Spotkania z wychowawcami

2

28.10.2020

godz. 1630-1730

Dzień Otwartej Szkoły

3

16.12.2020

Spotkanie z wychowawcą przed klasyfikacją śródroczną

4

25-29.01.2021

Wywiadówki – podsumowanie I semestru

5

24.03.2021

godz. 1630-1730

Dzień Otwartej Szkoły

6

19.05.2021

Spotkanie z wychowawcą przed klasyfikacją końcoworoczną oraz Dzień Otwartej Szkoły

7

25.06.2021

Uroczyste rozdanie świadectw