Archiwum

Wakacje już za nami. Minął czas letniego odpoczynku i rozpoczyna się nowy rok szkolny. 1 września cała społeczność naszej szkoły zgromadziła się na uroczystej inauguracji roku szkolnego 2016/2017.

         Pierwszy po wakacjach dzwonek wezwał 427 uczniów do wytężonej nauki. 25 z nich rozpoczęło naukę w klasie pierwszej, zaś 20 sześciolatków swoją przygodę z edukacją zaczyna w oddziale przedszkolnym.

         Pani Dyrektor Bogumiła Lenard w ciepłych słowach zwróciła się do pierwszoklasistów, których serdecznie powitała w murach naszej szkoły. Pozostałym uczniom i nauczycielom również życzyła wielu sukcesów. W swoim przemówieniu przypomniała także wydarzenia z 1939 r., kiedy to 1 września nie był dniem rozpoczęcia roku szkolnego, ale początkiem II wojny światowej.

         Przewodnicząca Rady Rodziców – p. Monika Dębowska, składając życzenia całej społeczności szkolnej, pięknie podkreśliła potrzebę współpracy i wzajemnego zrozumienia pedagogów i rodziców.

         Rok szkolny 2016/2017 rozpoczął się radośnie, w promieniach słońca i mamy nadzieję, że będzie dla wszystkich pomyślny.