Archiwum

W dniu 22 maja 2018r odbył się na stadionie 650-lecia w Słupsku Finał Powiatowej Olimpiady Dzieci w czwórboju lekkoatletycznym . Nasze reprezentacje chłopców i dziewcząt odniosły duży sukces pod opieką nauczycieli wychowania fizycznego: p. Macieja Troczyńskiego i p. Wojciecha Beygi.
Chłopcy w składzie : Kacper Cur, Kordian Czuj, Bartłomiej Król, Patryk Mike, Igor Zagóra( wszyscy kl. 6s), oraz Aleksander Nurkowski (kl. 5s) zajęli I-sze miejsce drużynowo, a dodatkowo Bartłomiej Król okazał się najlepszy indywidualnie.
Natomiast dziewczęta w składzie: Oliwia Holc(6s), Marta Zawrotniak(6s), Anna Stodoła(6b), Katarzyna Gumbis (6a), Nikola Pikuła (5s), oraz Paulina Wac (7a) zajęły II-gie miejsce drużynowo, a Anna Stodoła drugie miejsce indywidualnie.
    Drużyna chłopców(ten sam skład, oprócz Igora Zagóry był Dawid Tumanowicz(6s)) tym samym wywalczyła awans do Finału Wojewódzkiego, który się odbył w Gdańsku w dniu 7 czerwca. Po pięknej walce zajęli 9 miejsce na 17 startujących z całego województwa.
 
 {gallery}phocagallery/galeria_17_18/olimpiada_lekkoatletyczna{/gallery}