Archiwum

W dniu 27 marca 2018r odbył się w Kobylnicy Finał Powiatowej Olimpiady Dzieci w mini-koszykówce chłopców. Nasza reprezentacja pod opieką p. Wojciecha Beygi odniosła duży sukces, zajmując I-sze miejsce, pokonując szkoły ze Kwakowa i Główczyc.
Chłopcy grali w składzie:Szymon Sikora(7c), Kordian Czuj(6s), Bartłomiej Król(6s),
Kamil Krysiak(6s), Kamil Niemkowicz(6s), Krystian Śmigielski(6s), Igor Zagóra(6s),
Ksawier Dobies(5s), Aleksander Nurkowski(5s), Mateusz Graczyk(4s), oraz Kacper Musielewicz(4s).
Tym samym wywalczyli sobie awans do półfinału Wojewódzkich Igrzysk Dzieci, który się odbył w Miastku dnia 9 kwietnia 2018r. Tam rozegrali bardzo dobry turniej, zajmując II-gie miejsce, ulegając jedynie późniejszemu Mistrzowi Polski ze Szkoły Podstawowej Nr 10 w Słupsku, a pokonując zespoły ze SP2 w Bytowie i SP1 Człuchowie.
Tym razem grali w składzie: Szymon Sikora(7c), Kordian Czuj(6s), Bartłomiej Król(6s),
Kamil Krysiak(6s), Kamil Niemkowicz(6s), Krystian Śmigielski(6s), Patryk Mike(6s),
Jakub Wiatrak(6s), Ksawier Dobies(5s), Aleksander Nurkowski(5s),
Oliwier Bicki(5s), Mateusz Graczyk(4s).

 {gallery}phocagallery/galeria_17_18/mini_kosz{/gallery}