Archiwum

12 czerwca 2018r w hali sportowej w Główczycach odbyło się  uroczyste podsumowanie XIX Powiatowej Olimpiady Dzieci i Młodzieży Szkół Podstawowych i Gimnazjów.

Ogłoszone zostały oficjalne wyniki współzawodnictwa dzieci i młodzieży w kilkunastu dyscyplinach sportowych. Najlepsze szkoły i gminy odbierały nagrody i puchary za zwycięstwo w punktowanych kategoriach.

Podsumowaniu Olimpiady towarzyszyły władze Starostwa Powiatowego, dyrektorzy szkół, nauczyciele wychowania fizycznego i najlepsi sportowcy szkół, oraz  utytułowana sportsmenka z powiatu słupskiego  - Klaudia Maruszewska - mistrzyni świata juniorów w rzucie oszczepem oraz jej trener - Henryk Michalski.

Nasza szkoła odniosła ogromny sukces zajmując I miejsce w punktacji generalnej ze wszystkich szkół powiatu. A dodatkowo w punktacji chłopców II miejsce. W uroczystości tej brała udział delegacja w składzie: nauczyciel wf p. Maciej Troczyński , oraz uczniowie:

- Bartłomiej Król (kl. 6s), Oliwia Holc (kl. 6s), Aleksander Nurkowski (kl. 5s), oraz Weronika Bobek.