Archiwum

Uczniowie naszej szkoły chętnie i licznie biorą udział w konkursach językowych. Kolejne sukcesy są powodem do dumy dla uczniów, rodziców i nauczycieli. Ponad 50 uczniów z Jedynki wzięło udział w ogólnopolskich konkursach języka angielskiego UNDERSTAND  oraz ORZEŁ JĘZYKA ANGIELSKIEGO. Pierwszy z nich to konkurs sprawdzający umiejętności rozumienia tekstu słuchanego, w którym uczniowie mieli do odsłuchania i rozwiązania 24 zadania o różnym poziomie trudności. Drugi to test wyboru z zakresu gramatyki oraz elementów kultury krajów anglojęzycznych.  
 Borys Basiński z klasy VII b został wyróżniony za dobry wynik - 2 miejsce w województwie i 29 w kraju w konkursie UNDERSTAND.
Uczniowie klasy II a: Anna Ćwigoń-Szymczak i Stanisław Lipczyński otrzymali wyróżnienia w konkursie ORZEŁ JĘZYKA ANGIELSKIEGO.

GRATULUJEMY !!!