Archiwum

Ferie zimowe tuż tuż. W trosce o bezpieczeństwo naszych uczniów w dniach 17 i 18 stycznia odbyły się spotkania profilaktyczne z przedstawicielem policji, panem Mirosławem Lisiakiem. Policjant w przystępny sposób przypomniał o zagrożeniach, jakie czyhają na dzieci podczas zimowych sportów i zabaw na świeżym powietrzu. Przestrzegał przed ślizganiem się na skutych lodem jeziorach, stawach i rzekach. Przypomniał o konieczności noszenia światełek odblaskowych, zapinaniu pasów i korzystaniu przez dzieci z odpowiednio dostosowanych fotelików samochodowych.

Ważnym elementem spotkania było również zwrócenie uwagi najmłodszych na zasady zachowania się w domu, podczas nieobecności rodziców.

Tak przygotowani i wyposażeni w niezbędną wiedzę, możemy ruszać na zimowy wypoczynek. Niech zbliżające się ferie będę okazją do bezpiecznej i dobrej zabawy zarówno z rodzicami jak i rówieśnikami.