Archiwum

Jak co roku nasi najlepsi sportowcy godnie reprezentują Szkołę Podstawową nr 1 w zawodach sportowych w ramach Miejskiej i Powiatowej Olimpiadzie Młodzieży. Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego 2017/2018 zawodnicy SP nr 1 w Ustce pod opieką nauczycieli wychowania fizycznego brali udział w licznych zawodach i turniejach sportowych. I w tym roku uczniowie naszej szkoły nie zawiedli zdobywając liczne medale, puchary oraz dyplomy. Na półmetku zmagań sportowych reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 1 w Ustce zajmuje pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej Powiatowej Olimpiadzie Młodzieży oraz trzecie miejsce w Wojewódzkiej. Warto dodać, że w województwie pomorskim sklasyfikowanych jest ok. 600 szkół podstawowych a w powiecie Słupskiem ok. 40.

Sukcesy sportowe Szkoły Podstawowej nr 1 w Ustce:


1 miejsce - sztafetowe biegi przełajowe chłopców i dziewcząt ( Mistrzostwo Miasta Ustka)
1 miejsce - sztafetowe biegi przełajowe chłopców i dziewcząt ( Mistrzostwo Powiatu Słupskiego )
12 miejsce - sztafetowe biegi przełajowe chłopców i dziewcząt ( Mistrzostwa Województwa Pomorskiego )
1 miejsce - indywidualne biegi przełajowe chłopców ( Mistrzostwo Powiatu Słupskiego )
1 miejsce - tenis stołowy dziewcząt ( Mistrzostwo Miasta Ustka )
1 miejsce - tenis stołowy dziewcząt ( Mistrzostwo Powiatu Słupskiego)
1 miejsce - tenis stołowy dziewcząt ( półfinał województwa pomorskiego )
6 miejsce - tenis stołowy dziewcząt (Mistrzostwa Województwa Pomorskiego)
1 miejsce - szachy ( Mistrzostwo Miasta Ustka )
1 miejsce - szachy (Mistrzostwo Powiatu Słupskiego)
1 miejsce w mikołajkowym turnieju piłki nożnej „ Mikołajki „
2 miejsce w finale Powiatowym „ Tymbark z podwórka na stadion ”