Archiwum

Chociaż koniec roku szkolnego wydaje się być jeszcze bardzo odległy, to są uczniowie, którzy już teraz zapracowali na połowę swojego czerwcowego sukcesu. Wszystko to za sprawą świetnych wyników w nauce, jakie osiągnęli w I semestrze. Uzyskali oni wysoką średnią ocen oraz otrzymali bardzo dobre lub wzorowe zachowanie. Jak zawsze godnie reprezentowali szkołę i miasto, zdobywając nagrody i wyróżnienia w różnorodnych konkursach przedmiotowych. To między innymi dzięki nim nasza szkoła jest wciąż numerem 1 w Ustce ;)

Z dumą prezentujemy galerię zdjęć osób wyróżnionych w nauce i zachowaniu. Zachęcamy Państwa do jej obejrzenia, a także do zapoznania się z krótkim podsumowaniem pracy w szkole w I semestrze roku szkolnego 2017/2018.

Odwiedzajcie Państwo naszą stronę internetową, bo tam znajdziecie aktualności z życia szkoły będące dowodem na to, że uczymy z pasją.


Wszystkim uczniom gratulujemy osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów w zdobywaniu wiedzy!Życzymy miłych, bezpiecznych i beztroskich ferii :)