Archiwum

11 stycznia uczniowie naszej szkoły mieli niecodzienną okazję spotkać się ze studentkami z Brazylii i Kolumbii. Naszymi gośćmi były panie: Priscila Mazzini oraz Alejandra Díaz Tobón, które, realizując program wymiany wolontariuszy w ramach działalności organizacji studenckiej AISEC, przyjechały do Ustki z na zaproszenie dyrektor  przedszkola „Na Wydmie”, pani Jadwigi Krawczyk.

Dzięki współpracy między naszymi placówkami również nasi uczniowie mieli możliwość poznać tradycje i zwyczaje państw Ameryki Południowej. Uczniowie klasy Va oraz klas VII a,b,c podczas zajęć języka angielskiego szlifowali swoje umiejętności językowe i wypytywali naszych gości o ich kraje, zwyczaje, kulturę i zainteresowania. Było ciekawie i wesoło. Takie lekcje to prawdziwa przyjemność i dowód na to, że warto uczyć się języków obcych.

Ewelina Pietrzyk