Archiwum

Wśród naszych uczniów mamy wielu utalentowanych plastycznie. Rozwijają oni swoje pasje i doskonalą umiejętności pod okiem wychowawców klas I – III oraz nauczycielki plastyki – p. L. Marciniak. Chętnie biorą udział w konkursach plastycznych.

Uczniowie licznie przystąpili do konkursu zorganizowanego z inicjatywy Burmistrza Miasta Ustka poświęconego twórczości malarskiej Witolda Lubinieckiego. Wśród uczniów klas I – III mięliśmy 30 reprezentantów, zaś w kategorii klas IV – VI szkołę reprezentowało 75 uczestników.

2 grudnia, w czasie jarmarku świątecznego, LAUREATOM konkursu zostały wręczone nagrody. Otrzymali je również nasi uczniowie:

  • w kategorii klas I-III szkół podstawowych:

III miejsce - Oliwia Nowacka, kl. III d,

  • w kategorii klas IV-VII szkół podstawowych:

I miejsce - Wiktoria Kryszałowicz, kl. VII a,

III miejsce - Mateusz Kempa, kl. VI s.

Równie dużym zainteresowaniem uczniów cieszył się konkurs zorganizowany przez Starostwo Powiatowe w Słupsku pt. „Powiat słupski w mojej wyobraźni”. Sukces odniosła KARINA ANDRZEJCZAK, uczennica klas IV a, która zajęła I MIEJSCE w kategorii wiekowej klas IV – VIII.  Jury nagrodziło naszą uczennicę za wyobraźnię twórczą, emocjonalne zaangażowanie, pomysłowość oraz wkład pracy.

Karina wraz z opiekunem, p. L. Marciniak, została zaproszona na uroczyste wręczenie nagród, które odbyło się w świątecznej atmosferze 20 grudnia w Starostwie Powiatowym w Słupsku. Z nadesłanych na konkurs prac została przygotowana wystawa, na której można podziwiać pracę Kariny.

Gratulujemy!!!