Archiwum

Każdego roku w okresie poprzedzającym Boże Narodzenie w naszej szkole wystawiane są jasełka. I mimo tego, że tematyka wszystkim jest znana, za każdym razem przedstawienie jest inne. Każdego roku przypomina inną ważną prawdę o życiu i ludziach.

Tegoroczne jasełka były niezwykle radosne, żywiołowe, a to za sprawą pięknych kolęd i pastorałek śpiewanych przez zespół „Prymeczka” oraz wspaniałej gry aktorskiej uczniów klas II, III i VI, przygotowanych przez s. Fazjanę, p. K. Werra, p. B. Arcimowicz, p. J. Szewczyk i p. A. Jaskulską. Inscenizacja została wzbogacona ciekawą prezentacją multimedialną autorstwa p. M. Bratasz.

Spektakl przypomniał nam, że święta są właśnie po to, by kochać ludzi z ochotą. Zamiast oceniać i krytykować, lepiej serdecznie miłować”.

Jasełka obejrzeli uczniowie naszej szkoły oraz Wierni Parafii pw. Najświętszego Zbawiciela w Ustce, gdzie były prezentowane w święto Trzech Króli.