Archiwum

2 grudnia 2017 r. 18 naszych szkolnych lekkoatletów, trenujących pod okiem p. J. Werry, uczestniczyło w XVII Ogólnopolskim Biegu Mikołajkowym „Powitanie Zimy 2017”.

         W każdej kategorii startowało około 120 zawodników z różnych zakątków Polski. Nasi lekkoatleci na tle innych zespołów zaprezentowali bardzo wysoki poziom, plasując się w czołówce każdego biegu.

         Największe sukcesy naszych biegaczy to:

  • IV miejsce – Nella Dziuba
  • IV miejsce – Aleksander Nurkowski
  • IV miejsce – Alicja Maciejuk
  • VI miejsce – Nikola Pikuła
  • IX miejsce – Łukasz Bikowski
  • X miejsce – Anna Stodoła
  • XIV miejsce – Hanna Grudniewska

To nie jedyne osiągnięcia naszych biegaczy. Otóż 11 listopada Nella Dziuba, Alicja Maciejuk i Aleksander Nurkowski reprezentowali naszą szkołę w XXII Biegu Niepodległości w Borzytuchomiu, również z sukcesem – Nella Dziuba zajęła IV miejsce.

Gratulujemy lekkoatletom i ich nauczycielowi!