Archiwum

10 listopada 2017r. klasa IVA wzięła udział w imprezie pod nazwą "Noc w bibliotece szkolnej". Co dzieci robiły? Oj, dużo tego było!

Na początek zabawa pt. „Od kogo dostałam/-łem Hektorka i komu go daję?”. Czwartoklasiści sprawdzili swoją pamięć do imion, co nie było takie proste.

 Kolejne zadanie - "Termometr naszych emocji". Każdy mógł zmierzyć sobie temperaturę reakcji na pewne sytuacje. Niektóre termometry nie wytrzymały napięcia…

Po długo oczekiwanej pizzy przyszedł czas na kolejną zabawę. Tym razem były to tradycyjne "Państwa - miasta". Niektórzy uczniowie zostali w tej rywalizacji prawdziwymi mistrzami!

Gdy w szkole pogasły światła, rozpoczęła się największa atrakcja - "Poszukiwanie zagubionego skarbu". Nasi mali detektywi stanęli przed poważnymi zadaniami i tylko zgodna współpraca doprowadziła ich do słodkiego celu.

Następnego dnia czekała na klasę dalsza porcja emocji. Po śniadaniu przyszedł czas na listy. Ale nie takie zwykłe... Każdy uczeń pisał list do siebie samego, starszego o 5 lat. Co chciałby mu już dziś powiedzieć? Czego życzyć? Przed czym ostrzec? Do czego namówić? Okaże się po otwarciu kopert, w 8 klasie.

 Po takich emocjach znalazł się jeszcze czas na śmiech i zabawę, ale najważniejsze będą wspólne wspomnienia...